Poczuj niezwykłą atmosferę harmonii i spokoju i zamieszkaj w Atelier Aparthotel. Zapraszamy Cię do kameralnego aparthotelu w centrum Krakowa.

Atelier

Topolowa 40, Kraków

Atelier to aparthotel należący do grupy Artery Hotels położony w cichej i spokojnej okolicy. To doskonałe miejsce dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy kilkadziesiąt pokoi o spójnym, niebanalnym charakterze i wiele udogodnień, które uczynią pobyt w Atelier wyjątkowych. Oprócz noclegów oferujemy również wynajem sali konferencyjnej, mieszczącej do 40 osób i prywatny parking.
ZOBACZ GALERIĘ
Atelier Aparthotel znajduje się przy ul. Topolowej 40, w okolicach Ronda Mogilskiego. To doskonały węzeł komunikacyjny, zapewniający dobre połączenie z każdą częścią miasta. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, w tym Ogrodu Botanicznego, pozwoli na połączenie zwiedzania czy obowiązków biznesowych z relaksem i odpoczynkiem. W okolicy znajdują się wydziały najważniejszych krakowskich uczelni oraz obiekty kulturalne, w tym Opera Krakowska i Teatr Muzyczny Variete.  
 • Wifi
  Wszędzie tam gdzie Ty.
 • Transport lotniskowy
  Szybki transfer z lotniska do hotelu. 
 • Restauracje i bary
  Gwarancja rekomendacji najlepszych restauracji oraz punktów gastronomicznych w mieście.
 • Całodobowa recepcja
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy nas potrzebujesz.
 • Sala konferencyjna
  Doskonałe miejsca do organizacji  kameralnych szkoleń oraz spotkań biznesowych. 
 • Parking 
  Parking na terenie obiektu w cenie 30zł/dobę. Rezerwacja wymagana. 

Udogodnienia

arteryhotels

Atelier Logo

Formularz kontaktu