Aspiracje

W Artery Hotels Group wierzymy, że prawdziwą wartością jest poznawanie miejsc, w sposób, który wymyka się opisom zawartym w przewodnikach turystycznych. Odkrywanie miasta, a nie tylko odhaczanie kolejnych zabytków. Przekonanie to motywuje nas, aby tworzyć przestrzeń, która jest źródłem unikalnych doświadczeń. Czymś więcej, niż miejscem do spania.

Motorem naszych działań są ludzie: odwiedzający nas Goście, jak i Każdy budujący Zespół Artery. W nasze DNA wpisana jest lokalność, którą czerpiemy z miłości do Krakowa. Wszystko to kształtuje nasze działania. Angażujemy się w sprawy miasta oraz wybieramy usługi miejscowych przedsiębiorców. Wierzymy, że obierając taką perspektywę możemy zaoferować naszym Gościom znacznie więcej niż profesjonalną obsługę i serdeczny uśmiech. Chcemy dać im cząstkę siebie, jako Zespół i jako Każdy z osobna. Dzielić z nimi rady, ale i wspomnienia.

Zapraszamy naszych Gości do miejsc, które sami chętnie odwiedzamy. Zachęcamy ich, aby oderwali wzrok od spisu atrakcji turystycznych i skrzyżowali go ze wzrokiem mieszkańców. Spojrzeli na Kraków naszymi oczami, zasmakowali go i usłyszeli nie tylko dźwięki Hejnału Mariackiego, ale także życzliwe “Dzień dobry!”. Pragniemy, aby zatopili się w mieście i choć przez chwilę stali się jego częścią. Przede wszystkim jednak chcemy, aby odnaleźli w nim wiele powodów, dla których zawsze będą tu wracać. Jak do siebie.